5.ua

Росія заявляє про "шантаж" під час голосування за резолюцію Генасамблеї ООН

  Міністрерство закордонних справ Росії заявило про "політичний шантаж" щодо ряду країн під час голосування за резолюція Генасамблеї ООН, яка визнає кримський псевдо референдум незаконним.

  "Відомо, який безпардонний тиск, аж до політичного шантажу та економічних загроз, чинили на цілий ряд держав-членів з тим, щоб вони проголосували "за", - говориться в заяві МЗС РФ.

  Російське дипломатичне відомство звинуватило країни Заходу у грубому втручанні у справи України, в результаті чого сталися "антиконституційна зміна влади в Києві, злам системи державного управління, в тому числі на регіональному та місцевому рівнях, недієздатність сил правопорядку, розгул екстремістів і фашиствуючих елементів, масові порушення прав людини, загроза безпеці національних та мовних меншин, подальше загострення соціально-економічної ситуації".

  Нагадаємо, напередодні в Нью-Йорку пройшла сесія Генасамблеї ООН, під час якої була прийнята резолюція, що затверджує територіальну цілісність України та визнає недійсним "референдум" у Криму 16 березня.

  За резолюцію проголосували 100 країн , 58 держав утрималися. Проти проголосували Росія і ще 10 країн: Вірменія, Білорусь, Болівія, Куба, КНД , Нікарагуа, Судан, Сирія, Венесуела та Зімбабве.

  Фото: ООН

  Попередній матеріал
  Росія продовжує перекидати війська до кордону з Україною
  Наступний матеріал
  Обама очікує від України стабільної влади і економічної програми
  Теги:
  Loading...