фото unian.ua

Росія заборонила ввезення сирних продуктів з України

  Росспоживнагляд призупинив ввезення в Росію сирних продуктів з України. Про це повідомляється на сайті відомства.


  "Федеральна служба з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини повідомляє, що при здійсненні державного нагляду за обігом харчової продукції при дослідженні сирних продуктів (продукт вуглеводно-жировий напівтвердий, продукт cичужний з рослинним жиром, молочно-рослинний харчовий продукт, продукти молоковмісні сирні напівтверді, продукт харчовий напівтвердий та інші) виробництва України, виявлено численні порушення вимог законодавства в галузі захисту прав споживачів (невідповідність вимог, що пред'являються до маркування продукції) та законодавства в галузі санітарно-епідеміологічного благополуччя людини (невідповідність за мікробіологічними показниками)", - сказано в повідомленні.

  Зокрема, згідно з повідомленням російського відомства, при дослідженні продукту сичужного з рослинним жиром "Дукат" виробництва Україна виявлено його невідповідність вимогам за змістом рослинних жирів, жиру, білка, а також за органолептичними та мікробіологічними показниками.

  "Сирний продукт GAUDAC не відповідав за органолептичними показниками і за змістом масової частки жиру", - зазначили в повідомленні.

  Також повідомляється, що при здійсненні санітарно-карантинного контролю, виявлено продукт вуглеводно-жировий напівтвердий "Русский класичний" який начебто не відповідав вимогам, що пред'являються до маркування продукції.

  При обстеженні партій вантажу харчової продукції "Продукт білково-жировий "Лаура"" виявлено невідповідність продукції вимогам Технічного регламенту Митного союзу 022/2011 "Харчова продукція в частині маркування".

  "Також у зразках з партій вантажу виявлено бактерії групи кишкової палички і золотистий стафілокок", - заявили у Росспоживнагляді.

  Відтак Росспоживнагляд призупинив ввезення на територію Російської Федерації сирних продуктів виробництва України (коди ТН ЗЕД 1901 і 2106) з 14 жовтня цього року.
  Попередній матеріал
  КМДА оприлюднила список місць для укриття в Києві
  Наступний матеріал
  У Польщі заявляють, що не скорочували поставки газу в Україну - ЗМІ
  Теги:
  Loading...