Росія визнала, що не має можливості висадити людину на Місяць

  У Росії немає можливостей для освоєння людиною Місяця.


  Про це заявив віце-президент Об'єднаної ракетно-космічної корпорації (ОРКК) Віталій Лопота в інтерв'ю “Русской газете”.

  “Місяць, наприклад, нам поки недоступний. Щоб досягти поверхні Місяця екіпажем в три людини, потрібна ракета вантажопідйомністю не менше 130-150 тонн на нижню орбіту. На жаль, таких носіїв сьогодні немає. А ті носії, які є, не дозволяють цього зробити”, - сказав Лопота, зазначивши, що зараз створюють ракети вантажопідйомністю 20 тонн на нижній орбіті і планують дійти до 25 тонн.

  Чиновник окрему увагу приділив необхідності розвитку пілотованої космонавтики. Він також повідомив, що у Росії немає чіткої стратегії розвитку космічної галузі, а про польоти космонавтів на Марс можна буде думати не раніше, ніж через десять років.

  Нагадаємо, у квітні цього року віце-прем'єр Росії Дмитро Рогозін заявив, що колонізація Місяця являється стратегічним завданням країни у космічній галузі.

  За словами віце-прем'єра, перші висадки людини на Місяць РФ планує здійснити в 2030 році, після чого повинна бути розгорнута відвідувана місячна база. Вже після цього можна буде зайнятися польотами до астероїдів і до Марса, підкреслив Рогозін.
  Попередній матеріал
  Меркель: Росія загрожує миру в Європі
  Наступний матеріал
  Українська гандболістка планує поміняти українське громадянство на російське