5.ua

Росія відводить мотострілецький батальйон від українського кордону

  Батальйон 15-ї окремої мотострілецької бригади Центрального військового округу завершив польовий вихід в Ростовській області і приступив до повернення в пункт постійної дислокації під Самарою.

  Про це заявили у міністерстві оборони РФ, передає "Интерфакс".

  У відомстві повідомили, що під час польового виходу, який проходив на ростовському полігоні "Кадамовський", батальйон відпрацював вчинення маршів з пунктів постійної дислокації і розгортання в незнайомій місцевості.

  Російське Міноборони також повідомляє, що військові відпрацьовували водіння військової та спеціальної техніки , ведення розвідки , у тому числі інженерної , фортифікаційна обладнання позицій і організацію різних видів бою. На завершальному етапі польових занять пройшли заняття з бойової підготовки з бойовими стрільбами .

  Раніше сьогодні повідомлялося, що за оперативною інформацією групи "Інформаційний супротив", контингент російських військ за останні два дні почав зменшуватися.

  На думку експертів, причиною відводу військ стала розмова президента РФ Володимира Путіна з президентом США Бараком Обамою.

  Москва стверждує, що концентрація військ біля кордону з Україною є частиною планових навчань, але президент США Барак Обама заявив,що те, що відбувається виходить за рамки звичайного і висловив побоювання, що це може віщувати інших дій.

  Окрім того, напередодні ситуацію в Україні обговорили голова МЗС РФ Сергій Лавров і держсекретар США Джон Керрі.

  Фото: topwar.ru

  Попередній матеріал
  Данія готова допомогти Україні у сфері модернізації енергетичної галузі
  Наступний матеріал
  В лікарнях досі перебувають більше трьох сотень майданівців
  Теги:
  Loading...