obozrevatel.com

Росія відповіла на нові європейські санкції: соромно за ЄС

  У зв'язку з узгодженими Євросоюзом 29 липня санкціями, у Росії констатують "відсутність політичної волі і бажання ЄС до виходу на врегулювання кризи в Україні". Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ РФ.


  "Все, що відбувається - багато в чому наслідок безвідповідальних рішень самого Євросоюзу, який потурає нинішній київській владі. ЄС по суті дав їй карт-бланш на "умиротворення" країни і проявив неабияку політичну безпринципність, де-факто погодившись з кваліфікацією Києвом каральної операції проти власного народу в якості "помірного підходу до проведення операцій з відновлення законності і порядку"", - сказано в заяві.

  "Соромно за Євросоюз, який після довгих пошуків власного "єдиного голосу" заговорив голосом Вашингтона, практично відкинувши базові європейські цінності, включаючи презумпцію невинності. Політика ЄС тепер не грунтується на перевірених фактах, а пишеться під диктовку з Вашингтона в перервах між переглядами сумнівних роликів з "Ю-Тубу"", - наголосили в російському МЗС.

  В заяві зазначають, що Росія "розчарована нездатністю ЄС відігравати самостійну роль у світових справах".

  "Євросоюз, схоже, готовий йти на серйозні економічні витрати заради реалізації сумнівних геополітичних схем, причому не своїх. Економіки Росії і Євросоюзу - "сполучені посудини", і розпочатий Брюсселем перехід до "третьої хвилі" санкцій позначиться на економічній ситуації в ЄC не в меншій мірі, ніж у Росії. Відзначаємо при цьому, що ступінь показнї старанності окремих країн Євросоюзу в продавлюванні цього ірраціонального рішення обернено пропорційна рівню наслідків для їх благополуччя. Чи знають громадяни країн-членів ЄС, у що обернуться ці ігри в плані втрачених робочих місць та упущеної комерційної вигоди?", - наголосили в заяві.

  Нагадаємо, напередодні ЄС запровадив санкції третього рівня проти Росії. Вони набудуть чинності 1 серпня.
  Попередній матеріал
  На Харківщині серед переселенців з Донбасу виявили 60 підозрілих осіб
  Наступний матеріал
  Терористи знову атакують Савур-Могилу і обстрілюють сили АТО
  Теги:
  Loading...