Росія відмовилася брати участь у міжнародній конференції "Групи друзів Сирії"

  Росія відмовилася брати участь у міжнародній конференції "Групи друзів Сирії". Зібрання відбудеться 24-го лютого у Тунісі. Як повідомили у російському МЗС, Кремль ігноруватиме конференцію, оскільки туди не запросили представників сирійської влади.
  За словами речника міністерства - Москві також не зрозуміла мета і спрямованість зібрання. "Група друзів Сирії" зустрічатиметься вперше. Її створили після ветування Росією та Китаєм резолюції Радбезу ООН. Документ мав закликати до відставки сирійського президента Башара Асада. У групу входять Сполучені Штати, країни Євросоюзу та Ліги Арабських держав. Своїм завданням вони називають припинення репресій у Сирії. Майже рік там не вщухають заворушення з вимогою відставки глави держави. Влада жорстко придушує виступи опозиції. За даними правозахисників, уже загинуло понад 5 тисяч людей. 

  Олександр Лукашевич, представник МЗС Росії: "По поступающей информации, в Тунис позвали отдельные группы оппозиции, а представители сирийского правительства на конференцию не приглашены. Это означает, что интересы большой части населения Сирии, поддерживающей власти, не будут представлены".
  Попередній матеріал
  Вибух на заводі в Китаї: 13 людей загинули
  Наступний матеріал
  Сутички на виборчих дільницях у Ємені: 5 людей загинули
  Теги: