смоленська катастрофа росія 5.ua

Росія відмовила Польщі у передачі частини документів про Смоленську авіакатастрофу

  РФ відмовилася передавати Польщі документацію щодо організації польотів на Смоленському військовому аеродромі, поблизу якого розбився літак колишнього президента Лєха Качинського.

  Про це в середу повідомив представник головної військової прокуратури Польщі Марцін Максіян, передає "Укрінформ".

  "Обгунтовуючи свою позицію, заступник генпрокурора Росії вказав на статтю європейської конвенції про надання юридичної допомоги у кримінальних справах з 1959 року", - зазначив Максіян, додавши що йдеться про положення конвенції, згідно з яким одна країна може відмовити іншій у наданні юридичної допомоги у випадку, якщо це могло б зашкодити суверенітету, безпеці чи іншим державним інтересам країни.

  Як він повідомив, формальну відмову окружна військова прокуратура у Варшаві, яка розслідує справу катастрофи, отримала від росіян 19 лютого.

  За інформацією представника польської прокуратури, російська сторона в рамках юридичної допомоги не захотіла передати документацію, що регулювала роботу служб, які керували повітряним рухом над Смоленським аеродромом. Свої прохання про надання юридичної допомоги у розслідуванні польська сторона надсилала російській декілька разів.

  Нагадаємо, президентський літак розбився під час посадки в російському Смоленську 10 квітня 2010-го року. Високопосадовці летіли вшанувати жертв Катинської трагедії – полонених поляків, розстріляних НКВСівцями.

  Попередній матеріал
  Оборонний комплекс отримав друге дихання і може "витягнути" економіку – Турчинов
  Наступний матеріал
  Турчинов про протест шахтарів: Хочете грошей? Покращуйте технології виробництва
  Loading...

  Польща вшанувала пам'ять загиблих в Смоленській катастрофі

  Польща вшановує п'яті роковини авіакатастрофи під Смоленськом

  Польща може ініціювати міжнародне розслідування Смоленської катастрофи

  Польща звинуватила смоленських диспетчерів у причетності до падіння літака президента Польщі