Росія стане господарем Чемпіонату світу з футболу-2018 [репортаж, відео]

  Росія і Катар стануть господарями Чемпіонату світу з футболу у 2018-му і 2022-му роках. Про це у Цюриху оголосила FIFA. Обидва Мундіалі стануть історичними. Вперше ці спортивні змагання відбудуться у Східній Європі та на Близькому Сході.

  Чемпіонат світу з футболу вперше за всю історію відбудеться у Східній Європі, а саме - в Росії, у 2018-му. За це проголосувала більшісь членів експертного комітету. Дебати були запеклими, оголошення результатів затягували до останнього. Та й суперники у росіян були потужні - Велика Британія, Бельгія, Нідерланди та Іспанія із Португалією у спільній заявці. 

  Чемпіонат світу із футболу 2022-го року відбудеться у Катарі. Подія також історична - перший Мундіаль на Блиизькому Сході. Для букмекерів такий результат став справжнім шоком, адже фаворити були зовсім інші, а саме Японія та Сполучені Штати. Окрім них за право провести Мундіаль 2022 змагалася Австралія та Південна Корея.

  Міністр фінансів Росії уже заявив, що проведення Чемпіонату світу обійдеться Росії значно дешевше, аніж олімпіада в Сочі у 2014-му. Точної суми поки не називають. Мундіаль пройде у тринадцяти російських містах. Окрім Москви і Санкт-петербурга це, зокрема,  Волгоград, Єкатеринбург, Ростов-на-дону, Краснодар, Нижній Новгород і Сочі.

  Нонна Стефанова, 5 канал

  Попередній матеріал
  Масштабна пожежа в Ізраїлі - щонайменше 40 загиблих
  Наступний матеріал
  Якою буде цьогорічна зима? [репортаж, відео]
  Теги: