Росія стала членом СОТ

  Росія офіційно стала членом Світової організації торгівлі. Переговори про вступ Москва вела вісімнадцять років. Після війни 2008-го - членство блокувала Грузія. Лише у листопаді цього року Москва і Тбілісі узгодили суперечливі питання, зокрема - моніторинг кордонів Абхазії та Південної Осетії, які у Кремлі визнали незалежними державами.

  Протокол про приєднання у Женеві підписали генеральний директор СОТ та міністр економічного розвитку Російської федерації. Формальний вступ відбудеться у середині наступного року. Москві дають 220-ть днів на залагодження процесу ратифікації. Росія залишалась єдиною великою світовою економікою, що не приєдналась до СОТ. Найбільший зиск від членства матимуть металургійні компанії. А найбільших змін зазнає сільське господарство. Державні субсидії в рамках угоди суттєво скоротять. 

  Максим Медведков, керівник делегації переговорів щодо вступу РФ до СОТ: "Ми не очікуємо, що виникнуть великі проблеми для нашої індУстрії чи інфраструктури. Але ми маємо бути готові до будь-якого розвитку подій. Тому, на мою думку, вступ до СОТ допоможе нашим підприємствам більше інтегруватися у світову систему торгівлі. Головне - грати за правилами".


   

  Попередній матеріал
  Погроми і стрілянина у казахському місті Жанаозен [відео]
  Наступний матеріал
  Розпочалися слухання у справі ймовірного інформатора сайту Wikileaks
  Теги: