Росія розпочинає нові масштабні навчання на кордоні з Україною

  Росія оголосила проведення нових масштабних військових навчань, які пройдуть поблизу українського кордону з 4 по 8 серпня.

  "Всього в навчаннях буде задіяно більше 100 літальних апаратів різних родів авіації, таких як винищувачі Су-27, МіГ-31, багатофункціональні комплекси Су-34, фронтові бомбардувальники Су-24, вертольоти Мі-8, Мі-24 і Мі 28Н", - повідомив офіційний представник ВПС полковник Ігор Клімов, передає "Интерфакс".

  За словами Клімова, навчання "є одним з етапів підготовки об'єднань, з'єднань та військових частин Військово-повітряних сил в 2014 році і проводяться вперше, охоплюючи територію трьох військових округів".

  У масштабних навчаннях задіюється авіація і ППО з різних регіонів РФ. На першому етапі авіація буде перебазуватися з північних аеродромів базування Західного військового округу на аеродроми Центрального військового округу.
  На другому етапі бойове застосування авіації здійснюватиметься з оперативних аеродромів південного напрямку Армавір, Кримськ, Моздок, Морозовск та інших.

  Попередній матеріал
  Луганськ залишився без мобільного зв'язку
  Наступний матеріал
  Усі військові літаки українських збройних сил готові до бою – прес-центр АТО
  Теги: