Росія розпочала військові навчання у Калінінградській області

  У Російській Федерації на території Калінінградської області почалося навчання з військами Балтійського флоту, Повітряно-десантних військ і Військово-повітряних сил Росії. Про це повідомляє Міністерство оборони РФ, пише


  Як повідомляється, навчання проходить одночасно з міжнародними навчаннями "Saber Strike-2014" і "Baltops-2014", які стартували в Європі.

  "Кількість залучених до навчань у Калінінградській області сил і засобів Міноборони Росії порівнянна з кількістю особового складу, озброєння й військової техніки, задіяних у прикордонних навчаннях, які проводять країни НАТО", - сказано в повідомленні.

  Навчаннями керує командувач військами Західного військового округу.

  "Корабельні угруповання різнорідних сил флоту забезпечать охорону Державного кордону РФ, захист морських комунікацій, виконають пошук і знищення підводних човнів і надводних кораблів умовного супротивника", - зазначає Міноборони Росії.

  "З'єднання протиповітряної оборони Балтійського флоту й Військ Повітряно-космічної оборони організують протиповітряну оборону районів проведення навчання в морі й пунктах базування", - додає відомство.

  В повідомленні зазначається, що буде відпрацьовано і "питання оперативного перекидання літаками військово-транспортної авіації ВПС Росії підрозділів Псковського з'єднання ПДВ на полігони Калінінградської області з виконанням практичного десантування".

  Підрозділи ПДВ відпрацюють спільні дії зі з'єднаннями морської піхоти Балтійського флоту "щодо захисту узбережжя від висадки морського десанту умовного супротивника, а також щодо блокування й знищення незаконних збройних формувань умовного супротивника".

  "Вогневу підтримку дій підрозділів ПДВ і морської піхоти з повітря будуть здійснювати винищувачі-бомбардувальники Су-34 і вертольоти Мі-24 1-го командування ВПС і ПВО, перебазовані в Калінінградську область із центральних регіонів Російської Федерації", - йдеться у повідомленні.

  "Бомбардувальники далекої авіації Ту-22М3 виконають серію тренувальних польотів над акваторією Балтійського моря з відпрацьовуванням питань повітряного патрулювання", - додає російське Міноборони.

  Як відомо, з 9 по 20 червня в Балтійських країнах – Латвії, Литві, Естонії – проходять навчання НАТО Saber Strike-2014 ("Удар шаблі"). У навчаннях бере участь понад 4800 військових із 10 країн. Під час навчань буде використано чотири танки Leopard 2 A5.
  Попередній матеріал
  Російська пропозиція формування ціни на газ не влаштовує Україну - Продан
  Наступний матеріал
  Росія заборонила діяльність у Криму ще п‘яти українських банків