rus.err.ee

Росія розмістить оборонне замовлення у невизнаному Придністров’ї – Рогозін

  Водночас російська сторона виключає можливість фінансування самопроголошеної республіки

  Росія планує стимулювати розвиток економіки невизнаного Придністров'я, але не згодна на його фінансування. Про це заявив віце-прем'єр Росії Дмитро Рогозін під час свого перебування в Тирасполі, передає "Укрінформ".

  "Ми не даємо рибу, ми даємо вудку. Вважаю, що це момент нового акценту у відносинах", – заявив дипломат, виступаючи перед депутатами "парламенту" Придністров'я.

  Крім того, Рогозін оголосив, що Росія планує надати Придністров'ю близько 30 мільйонів рублів на розвиток зрошувальних систем, а також розмістити на підприємствах регіону низку оборонних замовлень.

  Як стало відомо, представник Росії Рогозін перебував у Молдові з дводенним робочим візитом, в рамках якого зустрівся з прем'єр-міністром Молдови Павлом Філіпом, міністром економіки Октавіаном Калмиком, а також з лідером невизнаного Придністров'я Євгеном Шевчуком та російськими військовими.

  Нагадаємо, 4 квітня Молдова вимагала від Росії вивести війська з Придністров’я. Тоді Молдова наполягала на трансформації миротворчої місії.

  Попередній матеріал
  Детективи НАБУ заявили про розкриття злочинного угруповання у "газовій справі" Онищенка
  Наступний матеріал
  Обшук у Клюєва: Луценко продемонстрував "накопичене" за часів Януковича

  Розслідування: як Росія маскує своїх шпигунів

  Росія посилила обмеження на транзит українських товарів

  Росіяни масово ринули до Туреччини після дозволу Путіна

  Порошенко: Росія створила центри підготовки терористів