Росія проводить військові навчання ракетних військ Західного округу

  Міноборони РФ заявляє про проведення навчань ракетників Західного військового округу (прикордонний з Україною) і Командування дальньої авіації з 27 травня до 5 червня.


  "До навчань залучили одне із ракетних об'єднань Західного військового округу, на озброєнні якого перебуває оперативно-тактичний ракетний комплекс "Іскандер-М" і літаки дальньої авіації", - повідомляє прес-служба російського військового відомства.

   У Міноборони РФ сповіщають про те, що ракетники відпрацьовуватимуть ураження цілей наземного і повітряного базування на максимальній дальності. Крім того, ракетні підрозділи здійснять марш комбінованим способом на загальну відстань понад 2 тис. кілометрів.

  Для оцінки ефективності ураження цілей, під час виконання бойових стрільб ракетники будуть використовувати безпілотні літальні апарати російського виробництва, оснащені сучасними цифровими засобами візуалізації та передачі даних.

  Нагадаємо, що 22 травня Міноборони РФ відрапортувало про відведення своїх військ від кордону з Україною. Також як вже зазначалось, поблизу українського кордону Росія проводила навчання Військово-повітряних сил "Авіадартс-2014" (поблизу міст Липецьк, Воронеж і Рязань в період з 21 до 27 травня).
  Попередній матеріал
  Король Іспанії Хуан Карлос зрікся престолу
  Наступний матеріал
  Росія примусила зупинити роботу у Криму ще 10 українських банків