Росія планує нову торгівельну війну з Україною на 1 листопада

  Росія може з 1 листопада ввести захисні заходи по відношенню до українських товарів, якщо її побажання (уряду РФ – Ред.) до угоди про асоціацію з Європейським союзом не будуть враховані, і угодв буде ратифікована в середині вересня.


  Про таке 12 вересня повідомив міністр економічного розвитку РФ Олексій Улюкаєв. 

  "Якщо до нас не прислухаються, якщо наші партнери і колеги вважають всі наші аргументи незначущими, не переконливими, тоді ми будемо приймати адекватні захисні заходи. Якщо 17-18 вересня буде ратифікація, отже, з 1 листопада цього року угоду про асоціацію з усіма тими позиціями, які у нас викликають занепокоєння (набере чинності), симетрично з цієї ж дати, з 1 листопада, будуть введені захисні заходи", - сказав Улюкаєв, пише Інтерфакс-Україна. 

  За його словами, проект постанови РФ про введення захисних дій для російської економіки для 144 товарних ліній вже підготовлений. Ці товари, за його словами, займають приблизно чверть товарообігу Росії і України. Також будуть вводитися заходи, пов'язані з митним адмініструванням. 
  "Ми будемо надзвичайно уважними в частині походження товарів, які будуть з території України поставлятися на територію РФ", - сказав пан Улюкаєв. 

  Він додав, що будуть введені додаткові адміністративні заходи, зокрема, посилено санітарний і фітосанітарний контроль.
  Попередній матеріал
  Переселенців з Донбасу залучать до будівництва "Стіни" на кордоні з Росією
  Наступний матеріал
  До партійного списку "Самопомочі" потрапили Семенченко і Соболєв