Росія підготувала відповідь на американський акт Магнітського

  Симетричну відповідь підготувала Росія на американський акт Магнітського. За законопроектом, внесеним до Держдуми, сотням якщо не тисячам громадян США буде заборонений в`їзд до Росії.

  Принаймні про це заявляють спікер нижньої палати парламенту та керівники усіх чотирьох фракцій. Санкції, за їхніми словами, стосуватимуться американців, причетних до злочинів проти росіян. Окрім того, Вашингтону погрожують заморозити рахунки таких американців у російських банках.

  Сергій Лавров, міністр закордонних справ Росії: "Последний пример это принятие Сенатом США закона который под циничным подтекстом вводит санкции против росийских граждан. Уверен что генеральная ассамблея ответит на эту антиросийскую выходку".

  Володимир Васильєв, лідер фракції "Єдина Росія": "К сожалению нас вынуждают принимать подобные меры. Те кто приняли такой закон приняли то на что мы не можем отреагировать. Мы как никто другой заинтересованые в борьбе за права человека в Росии считаем это акт - избирательным правосудием против росийских граждан".

  Попередній матеріал
  Журналістка "5 каналу" посіла III місце в конкурсі журналістських розслідувань від УП
  Наступний матеріал
  Бунт у в`язниці міста Сан Педро Сула у Гондурасі
  Теги:
  Loading...