Росія не виконує домовленостей і продовжує розпалювати війну - Пайєтт

  Росія не виконує Мінських домовленостей про відновлення контролю України над державним кордоном, звільнення всіх заручників і виведення російських військ з Донбасу.

  Мало того – Кремль робить усе навпаки, відправляючи важку техніку й надалі розпалюючи ситуацію. Таке заявив у Києві посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

  Він також наголосив: питання вступу України до НАТО має вирішувати український народ, а не Росія. Так посол прокоментував слова прес-секретаря сумнозвісного російського президента Путіна, Дмитра Пєскова. Той заявив, нагадаємо, що Росії потрібні гарантії щодо невступу України до Північно-Атлантичного альянсу.

  Російський міністр закордонних справ пішов ще далі – запропонував Києву для врегулювання ситуації на сході України вести діалог із терористичними організаціями. Таке Сергій Лавров заявив під час виступу у Держдумі. Водночас, він додав, що найближчим часом відбудеться остаточне узгодження розмежувальної лінії між київською владою та спонсорова ними Росією "республіками". Це, на думку росіян, має стати запорукою стабільного припинення вогню.

  Сьогодні ж представник України на мінських переговорах Леонід Кучма заявив: нові переговори з терористами не мають сенсу, бо Путін не тримає слова

  Попередній матеріал
  Бійці спецроти "Кременчук" повернулись додому на ротацію
  Наступний матеріал
  Голові чеського МВС надіслали конверт з невідомою речовиною