Фото із відкритих джерел

Росія не надавала Червоному хресту жодної інформації про свій гуманітарний конвой

  Червоний хрест нічого не знає про гуманітарну колону, яку сьогодні Росія відправила до України.

  Як розповів в інтерв‘ю DW речник Міжнародного комітету Червоного хреста (МКЧХ) Андре Лерш, організація висунула Росії ряд вимог, але Росія відправила автоколону з "гуманітаркою" в Україну, проігнорувавши ці вимоги.

  "Вантаж мали передати МКЧХ для того, щоб організація власними зусиллями могла розповсюдити його у регіоні. Тоді ми спробували отримати від російської сторони конкретний перелік усього, з чого складається гуманітарна допомога, яку вони можуть надати - ліків, продуктів харчування чи інших речей. Але ми й досі не отримали такого списку. Тому ми дуже здивувалися, коли сьогодні дізналися про конвой з Росії", - заявив Лерш.

  " Ці повідомлення перевернули все з ніг на голову: тепер нам потрібно спочатку розібратися у ситуації. Зараз надходить настільки багато різних повідомлень, у тому числі і з російських ЗМІ. Дуже складно все правильно зрозуміти. Президент МКЧХ сьогодні провів телефонну розмову з главою української держави Петром Порошенком. Ми досі контактуємо з українськими державними відомствами, аби зрозуміти, що взагалі відбувається", - зазначив речник Червоного хреста.

  Нагадаємо, у вівторок вранці, 12 серпня, Росія заявила, що відправила 280 вантажівок із гуманітарною допомогою для Східної України, які мають дійти до українського кордону у середу. За словами Кремля, гуманітарний конвой діє виключно у згоді із МКЧХ.

  Між тим, заступник глави адміністрації Президента України Валерій Чалий заявив, що російські вантажівки не потраплять на територію країни.

  Попередній матеріал
  НБУ називає нинішнє послаблення гривні "тимчасовим"
  Наступний матеріал
  На Всесвітній шаховій Олімпіаді наші спортсмени досягли успіху
  Теги:
  Loading...