Фото commcouncil.utexas.org

Росія не дозволила знімати "Картковий будинок" в Радбезі ООН – FP

  Делегація Росії в ООН наклала вето на зйомки епізоду популярного американського серіалу "Картковий будинок" в у приміщення Ради Безпеки ООН.

  Про це пише Foreign Policy з посиланням на конфіденційну переписку між російським дипломатом і його колегами у Радбезі, яка опинилася у розпорядженні редакції.

  Як повідомляється, Росія виступила проти зйомок менш ніж за тиждень після того, як генеральний секретар ООН Пан Гі Мун рекомендував Раді Безпеки дозволити телекомпанії Netflix використовувати приміщення у вільні години.

  За даними Foreign Policy, російська делегація заявила, що, Рада Безпеки не підходить для зйомок, театральних вистав та інших подібних заходів.

  Як зазначає видання, Росія, як постійний член ООН має право вето лише при формальному голосуванні в Радбезі, однак інші питання, в тому числі організаційні, теж зазвичай вирішуються консенсусом.

  Між тим, вето Росії не означає, що "Картковий будинок" не зможуть знімати в ООН. У розпорядження знімальної групи можуть віддати інші приміщення штаб-квартири у Нью-Йорку.

  Третій сезон серіалу має вийти на екрани у лютому 2015 року.

  Попередній матеріал
  Із зони АТО евакуювали усіх дітей-сиріт - Мінсоцполітики
  Наступний матеріал
  Сьогодні-завтра облаштують гуманітарний коридор для виходу із зони АТО
  Теги:
  Loading...