Фото strana.ru

Росія масово втрачає туристів через агресію в Україні

  Останні події в Україні та вплив у них Росії значно вплинули на російську туристичну галузь.


  Учасники туристичного ринку РФ констатують, що, починаючи з весни 2014 року, кількість туристів, які приїжджають до Москви, Петербургу та інших міст неспинно зменшується.

  Як розповів DW перший віце-президент Асоціації туроператорів Росії (АТОР) Володимир Канторович, бронювання турів припинилося вже в квітні - відразу після анексії Криму.

  Ті, хто запланував поїздку до березня, коли геополітична обстановка була ще спокійною, вирішили від неї не відмовлятися, оскільки за скасування броні стягується штраф. Однак потім попит поповз вниз: у червні кількість заброньованих турів впало на 10-15 відсотків, а у вересні - на цілих 70, розповів Канторович.

  В АТОР очікують, що за 2014 рік туристичний потік до Росії загалом скоротиться на 38% із попереднім роком.

  Згідно з офіційною статистикою Росстату, в 2013 році Росію відвідали майже 2,7 млн іноземних туристів. Лідером за кількістю мандрівників багато років залишається Німеччина, друге і третє місце - у Китаю і США.

  За словами Канторовича, найсильніше - на 80% - знизилася кількість туристів з Іспанії. Турпотік з Греції скоротився на 50%, з Італії - на 30, з Франції - на 10%. З меншим ентузіазмом до Росії їдуть і німці.

  Експерти російського туристичного ринку побоюються, що при нинішніх темпах зниження попиту в наступному році турпотік до Росії може впасти на 70-80%.
  Попередній матеріал
  Путінські тюремники підтвердили наявність Надії Савченко у московському СІЗО
  Наступний матеріал
  Порошенко: завдяки героїзму українських воїнів найнебезпечніша частина війни - у минулому
  Теги:
  Loading...