dt.ua

Ромпей і Баррозу пояснили запровадження санкцій третього рівня проти Росії

  Президент Європейської ради Херман ван Ромпей та президент Єврокомісії Жозе мануель Баррозу в спільній заяві прокоментували рішення ЄС щодо введення третього рівня санкцій проти Росії.


  "ЄC погодив пакет значних додаткових заходів, скерованих на обмеження секторального співробітництва з Російською Федерацією. Це рішення обмежить доступ на ринки капіталу ЄС для російських державних фінансових інститутів, накладе ембарго на торгівлю зброєю, встановить заборону на експорт товарів подвійного призначення для військових користувачів і скоротить доступ до чутливих технологій, особливо в галузі нафтового сектора", - сказано в заяві, пише "Українська правда".

  Політики заявили, що робили все від них залежне для владнання конфлікту шляхом переговорів, але Росія, на їх переконання, не підтримала мирні зусилля.

  "Потужна пропагандистська машина, що спонсорована російською державою, продовжує підтримувати незаконні дії озброєних сепаратистів", - підкреслили вони.

  "Коли спіраль насильства виходить з-під контролю і призводить до вбивства майже 300 мирних жителів, ситуація вимагає термінових і рішучих заходів реагування. Європейський союз виконуватиме свої зобов'язання щодо захисту і забезпечення безпеки своїх громадян, а також підтримуватиме своїх сусідів і партнерів", - наголосили лідери ЄС.

  Як повідомлялося, сьогодні посли країн-членів Євросоюзу, під час засідання в Брюсселі, ухвалили рішення про введення санкцій третього рівня щодо Росії.
  Попередній матеріал
  Українські силовики захопили штаб терористів на Луганщині і затримали командира бойовиків
  Наступний матеріал
  США можуть ввести нові санкції проти РФ вже сьогодні
  Loading...