Різдво Христове - відзначають християни східного обряду по всьому світу

  Різдво Христове - відзначають християни східного обряду по всьому світу. У храмах України, Росії, Грузії, Сербії та низки інших країн - відбулися святкові богослужіння.

  У Віфлеємі - де за біблійними переказами народився  Іісус - месу провів патріарх Єрусалимський Феофіл третій. Богослужіння відбулося у храмі Різдва Христова, а послухати його прийшли сотні вірян. У Росії - різдвяну службу в Москві відвідав прем’єр Дмитро Медвєдєв. За останніми даними,  храми російської столиці відвідало майже чверть мільйона людей.  Тамтешні віряни вперше в історії зможуть побачити визначну зристиянську реліквію - дари волхвів. А президент російської федерації, Володимир Путін - Різдво стрічав у Сочі. Святкові богослужіння відбулися і у Єгипті - народження Христа  нині відзначають тамтешні копти.

  Атар Аль-Хакім, актриса: «Сподіваюся, Єгипет залишиться таким же прекрасним, як сьогодні - назавжди, і щороку ми насолоджуватимемось різдвяними святкуваннями. Усі ми брати - незалежно від віросповідання, і це прекрасно».

  Попередній матеріал
  Активісти донецького Євромайдану влаштували під пам'ятником Шевченку незвичайний Вертеп
  Наступний матеріал
  Заметілі і морози паралізували США
  Теги:
  Loading...