Різанина у філіпінській школі

  Різанина у філіпінській школі. Колишній в`язень убив трьох людей, а потім - загинув. За даними місцевої поліції, його насмерть забили розлючені родичі. Мотиви, що спонукали чоловіка до злочину, невідомі.

  Трагедія сталася на півдні Філіппін, у місті Замбоанга. Близько другої години дня чоловік, озброєний ножем, увірвався до школи. Першою жертвою стала учителька 6-го класу.

  Ліза, учениця: "Нашу вчительку зарізали. Вона упала, потекла кров. Потім той чоловік пішов до туалету, де була я. Він був дуже близько, тримав ніж. Я чула, як він казав, що уб`є всіх, якщо його не залишать у спокої".

  Нападник загнав 5-тикласників до туалету, де одне за одним завдавав їм ударів. Загинули 12-річна школярка та 64-річний охоронець, що намагався зупинити нападника. Ще двоє учнів та четверо вчителів зазнали поранень.

  Едвін де Окампо поліцейський: "У першій кімнаті він зарізав учительку. Потім побіг до іншої будівлі, де знову завдавав ударів учителям та дітям".

  Коли поліція прибула до місця злочину, нападник був уже мертвий. Спочатку підозрювали самогубство, але згодом уточнили - це родичі здійснили самосуд, вибили ножа і зарізали ним убивцю. Щодо мотивів атаки на школу - поліція не повідомляє нічого. Нападник два роки як вийшов з в`язниці, в якій сидів за зґвалтування. Відтоді - працював на боях півнів.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Сеанс одночасної гри у шахи з рекордною кількістю людей - провів ізраїльський гросмейстр
  Наступний матеріал
  Сміттєвий скандал у Неаполі не вщухає
  Теги: