Річниця масштабних терактів у США

  11 річниця масштабних терактів у США. 11 вересня 2001-го вежі Всесвітнього торгового центру атакували терористи. Два захоплених ними пасажирських літаки врізалися у хмарочоси. Будівлі не витримали удару й завалилися, поховавши під уламками тисячі людей.
  Третє повітряне судно зловмисники спрямували на Пентагон – міністерство оборони Сполучених штатів. Четверте упало у штаті Пенсильванія. Найімовірніше, нападники хотіли влучити ним у Білий дім чи Капітолій. Але пасажири перехопили керування повітряним судном й ціною власних життів - врятували тисячі інших. Усього внаслідок подій 11-го вересня 2001-го року загинуло майже три тисячі людей. Близько 15-ої за київським часом у Нью-Йорку проведуть жалобну церемонію у пам`ять про жертв трагедії 9-11.

  Майкл Фрейзер, віце-президент з комунікацій меморіалу 9-11 у Нью-Йорку: "Минулого року на місці, де стояли вежі-близнюки, відкрився меморіал у пам`ять про загиблих 11 вересня 2001-го. Впродовж року його відвідали чотири з половиною мільйони людей. Це перевершило всі наші сподівання. Навіть через одинадцять років американське суспільство приділяє таку значну увагу цій події".
  Попередній матеріал
  Паралімпійська збірна повертається сьогодні на Батьківщину з Лондона
  Наступний матеріал
  20 людей постраждали під час штурму міністерства промисловості Італії
  Теги: