5.ua

Річард Бренсон підтримав мирне врегулювання російсько-українського конфлікту

  Британський мільярдер Річард Бренсон, засновник Virgin Group, опублікував листа, у якому закликав владу Росії та України до мирного вирішення конфлікту на Донбасі.


  Окрім Бренсона листа підписали ще 16 топ-менеджерів і бізнесменів з Росії, України і країн Заходу. Збір підписів продовжується.

  "Одними з найбільших подій в наших життях було падіння Берлінської стіни і закінчення Холодної війни. Ніхто не хоче повернення того похмурого часу. Ми, стурбовані бізнес-лідери з Росії, України і країн Заходу, закликаємо наші уряди домовитися і знайти мирне вирішення нинішнього конфлікту. якщо ми можемо чимось допомогти в цьому, то ми з радістю зробимо це. Ось наша заява, підписана 16 російськими, українськими та міжнародними лідерами бізнесу і яке закликає до закінчення поточного конфлікту на Україні ", - йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Бренсона.

  Серед українських бізнесменів, які підтримали ініціативу британського мільярдера - увійшли засновник EastOne Group Віктор Пінчук, президент і голова ради директорів КM Core Євген Уткін, співзасновник Paypal Макс Левчин, генеральний директор WhatsApp Ян Кум та генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа.

  З російського боку під листом Бренсона підписалися засновник Foodline Group Максим Іванов, гендиректор групи компаній "Связной" Максим Людковська, власник мережі ресторанів Novikov Group Аркадій Новіков, засновник групи "Рольф" Сергій Петров та Ігор Юргенс - президент Всеросійського союзу страховиків.

  Також свої підписи залишили генеральний директор Unilever Пол Полман, засновник онлайн-аукціону eBay Джеффрі Сколл, засновник Mo Ibrahim Foundation Мо Ібрагім, почесний голова Tata Sons Ltd Ратан Тата, а також лауреат Нобелівської премії миру економіст Мухаммад Юнус.

  Більшість із цих людей являються постійними учасниками списку найбагатших людей світу за версією журналу Forbes.
  Попередній матеріал
  На Харківщині завершується курс підготовки мобілізованих до війська піхотинців
  Наступний матеріал
  Львівський студент взяв "срібло" на легкоатлетичному Євро-2014
  Loading...