Рятувальники підняли два тіла із затонулого українського судна

  Тіла двох загиблих українських моряків із затонулого судна "Нафтогаз-67" підняли на поверхню.

  Після трьох діб безуспішних спроб, напередодні китайським рятувальникам таки вдалося потрапити всередину судна. Обох загиблих знайшли біля моторного відсіку. Особи померлих нині встановлюють. Пошуки решти 16-ти моряків тривають, але робота пірнальніків просувається досить повільно.

  У районі катастрофи вже кілька діб зберігається несприятлива погода, і рятувальники відзначають надзвичайно сильну течію. Приблизно через кожні шість годин потік води дещо стихає, і цим проміжком, який триває не більше ніж 45-ть хвилин, користуються водолази, щоб спуститися до корабля. Увесь вільний час вони використовують для того, щоби разом з українськими фахівцями детально вивчити план корабля, і виявити, де можуть бути тіла решти екіпажу. Вітчизняні спеціалісти також планують спуститися під воду, щоб оглянути корабель особисто. Втім, наразі жодних нарікань на дії  китайських колег вони не мають.

  Ще кілька осіб з української делегації у ці хвилини відвідують врятованих шістьох членів екіпажу "Нафтогазу-67". Зустріч відбувається без журналістів і камер. Як пояснили кореспондентам, які працюють у Гонконзі, капітан українського судна категорично відмовився спілкуватися з пресою. За деякими даними, моряки уникають контакту з журналістами, оскільки відчувають тиск з боку чиновників, зокрема китайських, які розслідують суботню трагедію у Південно-китайському морі.

  Попередній матеріал
  15 людей зазнали поранень внаслідок обвалу будинку в Норвегії
  Наступний матеріал
  Стали відомі імена 2 членів екіпажу "Нафтогазу-67", тіла яких підняли водолази
  Теги:
  Loading...