РФ дошкуляє «Святий Іуда»

  Росії дошкуляє «Святий Іуда». Шторм із таким іменем - вирує на північному заході країни. За даними ЗМІ, через негоду без світла залишилися майже 360 населених пунктів. Набережні у Санкт-Петербурзі частково підтопило. У місті закрили водо-та суднопропускні споруди на дамбі у Фінській затоці. Дісталася негода і Москви. У російській столиці та області посилюється вітер.

   

  Напередодні "Іуда" завдав чимало збитків у Західній Європі. Він пронісся над півднем Великої Британії, Нідерландами та Бельгією, Францією та Німеччиною. Жертвами стихії стали щонайменше тринадцятеро людей. Більшість з них - загинули під поваленими деревами. Метеорологи зафіксували рекордні пориви вітру до 190 кілометрів за годину. Шквали пошкодили лінії електропередач і залишили без світла тисячі будинків у Британії, Франції, Швеції та Данії. В Лондоні та Амстердамі - зупинили рух поїздів, припинили залізничне та поромне сполучення через Ла-Манш, скасували понад 130 авіарейсів у британському «Хітроу».

  Мешканка Санкт-Петербургу: «Ми перечікували негоду вдома, коли увімкнулася сигналізація машини. Я спустилася і з’ясувала, що вийти на вулицю буде нелегко - двері заблокувало повалене дерево. Зрештою, мені таки вдалося вибратися з дому, і я пішла перевірити, як там наші сусіди. А повертатися довелося надзвичайно швидко і обережно, бо вітер почав валити і інші дерева».

  Попередній матеріал
  Свідчення свідка у справі проти міліціонерів, які проґавили Мельника, підтверджують їхню бездіяльність
  Наступний матеріал
  35 людей зазнали поранень внаслідок сутичок у Бангладеш
  Теги: