Революціонери з ФАРКу розповіли про свій полон

  Заручники революціонерів з угруповання ФАРК розповіли про свій полон. Четверо колишніх конгресменів Колумбії провели у джунглях останні шість років. Їх звільнили напередодні, за посередництва венесуельського президента Уго Чавеса.
  Врятованих бранців доправили до сусідньої Венесуели. Там вони зустрілися із родичами та відповіли на запитання журналістів. Найбільше довелося оповідати про побут у полоні та долю інших заручників, яких ще не звільнили. Усього, у руках комуністичного руху ФАРК - сотні людей, десятки з них - це колумбійські політики, полісмени та іноземні громадяни. Найгучніше викрадення сталося шість років тому. ФАРК захопив Інгрід Бетанкур - кандидатку у президенти. Окрім колумбійського, ця жінка мала ще й французьке громадянство. А тому її справа привернула міжнародну увагу.

  Орландо Белтран: "Тероризм не може бути хорошим чи поганим. Я засуджую насильство як з боку ФАРКу, так і з боку військових і колумбійської влади."

  Глорія Поланко: "Я бачила Інгрід Бетанкур один раз, вона виглядала жахливо. Нас тримали окремо, та мені пізніше розповідали - вона дуже хвора і втомлена."

  Луїс еладьйо Перес: "Ми спробуємо звільнити ще трьох заручників - це громадяни Сполучених Штатів. Вони передали нам листи до президента Буша та американського Конгресу. Окремі записки вони написали кандидатам у президенти - Джону Маккейну, гіларі Клінтон і Бараку Обамі. Ну і, звісно, були послання для родичів. Нажаль, після останнього обшуку, у нас не залишилося жодного листа".
  Попередній матеріал
  Відбулося перше засідання суду щодо інциденту між екс-заступником командира "Кобри" та Яценюком
  Наступний матеріал
  Турецькі війська залишають територію Іраку,- Ройтерс
  Теги:
  Loading...