Революція в мережі Інтернет - відтепер адреса сайту може бути будь-якою

  Спеціальна регулятивна організація спростила використання так званих "доменних імен". Це чітко визначені символи в кінці інтернет-адреси, які означають країну і певне спрямування сайту. Наприклад org, com або український домен ua.
  Віднині ці сполучення не є обов`язковими. У доменну адресу можна буде вписувати будь-які слова, за бажанням власника. Щоправда, спеціальне журі стежитиме за сайтами, на чиї  адреси надійдуть скарги. За порушення норм моралі адресу блокуватимуть. Наступний крок - використання кирилиці та арабської абетки у назвах інтернет сайтів. Прохання щодо кирилиці кілька днів тому подала Болгарія.

  Пол Твомі, президент і виконавчий директор ICANN (Інтернет-корпорації щодо надання назв та номерів): "Це найбільш радикальна зміна доменних імен від часу їхнього впровадження. Її вплив - довготривалий, масштаби його - грандіозні. Для мільярдів користувачів це просто потрясаюча новина. Від 37-ми знаків ми перемістимося до сотень тисяч знаків. А отже люди, що користуються різними абетками - мешканці Азії, Близького сходу, кириличний світ - матимуть змогу виразити себе вповні через свої літери".
  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС: ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  У ці хвилини КС має оприлюднити рішення щодо імперативного мандату для депутатів ВР
  Теги:
  Loading...