Республіканці проти реформи системи охорони здоров`я США

  Набирає розмаху скандал у США. Ініціатива президента - реформувати систему охорони здоров`я - наштовхнулася на хвилю протестів. Барак Обама хоче зробити медичне страхування - обов`язковим. Ті, хто не мають достатньо грошей - отримуватимуть субсидії. Кошти - уряд хоче взяти з податків для заможних громадян. Опоненти Обами - вийшли на вулиці з протестами. Вони не бажають платити за лікування незнайомих людей із власної кишені.

  Барак Обама уперше зіткнувся із серйозними проблемами у внутрішній політиці. Президент США неодноразово наголошував - реформа системи охорони здоров`я - першочергове завдання для Білого дому на 2009 рік. Утім заможні американці без ентузіазму сприйняли ідею платити більше податків.

  Барак Обама, президент США: "Найнебезпечніше, що ми можемо зробити зараз - це сидіти склавши руки. Якщо ми лишимо все, як є - щодня 14 тисяч американців втрачатимуть медичне страхування".

  Найзапекліші критики нової реформи - республіканці. Колишній кандидат у віце-президенти США Сара Пейлін назвала ініціативу Білого Дому - відвертим злодійством. Чимало людей вийшли на мітинги.

  Єдине, на чому сходяться сторони конфлінту - американська система охорони здоров"я потребує кардинальних змін. Адже на цей час майже 50 мільйонів американців не мають поліса медичного страхування.

  Захар Симчич, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (3.41Мб)

  Попередній матеріал
  Пограбування у Лондоні: з крамниці винесли коштовностей на $65 млн
  Наступний матеріал
  Плутанина з тарифами у столиці
  Теги:
  Loading...