Рекордний штраф за глобальну катастрофу

  Рекордний штраф за глобальну катастрофу. Чотири з половиною мільярди доларів відшкодувань - заплатить американцям британська нафтова компанія "Бритіш Петролеум". Це - найбільший штраф у історії США.

  Відповідна угода з Міністерством юстиції США дозволить нафтовому гіганту уникнути подальших кримінальних переслідувань. Керівництво Бритіш Петролеум - визнало понад десяток звинувачень, висунутих проти працівників компанії. Зокрема, їм закидають злочинну недбалість, перешкоджання правосуддю, та ненавмисне вбивство. Нагадаємо, аварія на нафтовидобувній платформі компанії Бритіш Петролеум - сталася навесні 2010 року. Внаслідок вибуху загинули 11 людей, а у води Мексиканської затоки вилилися мільйони барелів нафти. Це призвело до однієї з найбільших екологічних катастроф у історії.

  Ерік Холдер, генеральний прокурор США: "Бритіш Петролеум визнала себе винною за чотирнадцятьма пунктами звинувачення і погодилася нести відповідальність за загибель людей і подальші події, що призвели до екологічної катастрофи. Компанія погодилася виплатити рекордний штраф у 4,5 мільярди доларів".

  Американець: "Давно треба було вирішити це питаня, і саме у такий спосіб. Те, що тут накоїла нафтова компанія - було справжнім злочином, тож нафтовики повинні заплатити за свої дії".

  Попередній матеріал
  Маштабна аварія у США: 4 людей загинули
  Наступний матеріал
  Секс-скандал навколо екс-глави ЦРУ набирає обертів
  Теги: