5.ua

Речник Путіна запевняє - Росія не має нічого спільного з терористами на Донбасі

  Із програмною заявою щодо ситуації в Україні планує виступити сьогодні президент Росії Володимир Путін. На нараді послів та постійних представників Росії він говоритиме про захист національних інтересів Росії, кризу в Україні та погіршення відносин із Заходом.


  Прес-секретар президента Дмитро Пєсков уже заявив, що Росія не впливає на ополченців на сході України. За його словами, Москва не може говорити ополченцям, що і як їм робити, адже Росія не є стороною протистояння і збройний конфлікт – запевняє – цілковито внутрішньоукраїнський. Усе, що лишається північній сусідці, каже Пєсков – "закликати та намагатися вмовити". Таким чином Дмитро Пєсков прокоментував запитання журналіста видання "Коммерсант" про те, чи погоджується Володимир Путін тиснути на керівництво самопроголошених республік для припинення бойових дій.

  Нагадаємо, ще три дні тому міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявляв, що бойовики дослухаються "голосу Росії", про що свідчить, приміром, звільнення місії ОБСЄ. А Сам же Путін недвозначно пригрозив українським росіянам постійним "захистом".

  Попередній матеріал
  Головиний тренер збірної Нігерії з футболу пішов з посади
  Наступний матеріал
  Рада розгляне зміни до Конституції та кадрові призначення лише 3 липня