5.ua

Ребека Гармс засудила пікет Правого Сектору під Парламентом

  Депутат Європарламенту Ребека Гармс засудила пікет Правого Сектору під Парламентом, назвавши це деструктивними діями, які не сприяють демократизації України.

   “Я вчора прогулювалася біля Верховної  Ради і бачила заворушення. Це завадить Україні у демократичному відновленні. І хоч хто стояв би за цими діями Правого сектору, цим людям не можна довіряти. Тому що це прямо суперечить справжнім потребам українських громадян, а також уряду та Парламенту. Настав час, щоб від конфронтації перейти до співпраці. Парламент має працювати. А Уряд -  підготувати справедливі чесні вибори 25 травня”, - зазначила Гармс.

  Євродепутат також поділилася думками про європейське майбутнє України. За словами гості, держава не може миттєво стати європейською. Але підписання  політичної частини угоди про Асоціацію та учорашнє ухвалення законопроектів у Верховній Раді - це перші кроки на шляху євроінтеграції.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося про вчорашні заворушення за участю членів Правого Сектору під стінами парламенту. Сьогодні праворадикали також пікетували парламент.

  Попередній матеріал
  Агресією проти України Росія самоізолює себе - євродепутат
  Наступний матеріал
  Кандидатом в президенти від ПР піде Добкін
  Теги:
  Loading...