5.ua

Реакція світової спільноти на події в Києві [відео]

  Реакція у світі на події у центрі Києва. Уряд Канади - не виключає можливості застосування санкцій до українських можновладців. Про це заявив міністр з питань імміграції Кріс Александер під час зустрічі з українською діаспорою в консульстві України в Торонто. Подробиці далі.

  Політик пообіцяв, що уряд Канади - працюватиме спільно з союзниками по всьому світу, розглЯне усі варіанти реакції на жорстоке поводження з протестувальниками - цитуємо - навіть санкції, якщо до цього дійде.

  Бельгія

  Сайт бельгійського телебачення РТЛ - повідомляє про сутички та кількість поранених і зазначає - люди постраждали у проєвропейських протестах. На вулиці ж вийшли - через нові закони, які обмежують діяльність опозиції.

  Польща

  «В Україні - знову сутички» - спецрепортаж із такою назвою містить сайт польського видання «Інтерія». У серії статей - детальний опис подій, які відбувалися протягом неділі у Києві, численні фото та відео. Сайт повідомляє - до Києва вирушив сенатор Богдан Кліх - від імені комітету з іноземних справ сенату. Польське ж радіо Щецина - попереджає, з посиланням на українську опозицію, що сутички в центрі Києва - можуть перерости у громадянську війну. Не оминула українське питання і «Газета». «Ми потребуємо лідера, а його нема», - так починається стаття про київські події.

  Росія

  А от у Росії - питань щодо причин і наслідків протистоянь у Києві небагато. Події попереднього дня називають «побоїщем», а увагу читача привертають - відверто жовтими заголовками. «Вєсті» - пишуть про видалені очі, «Нєзавісімая газета» - повідомляє, що опозиція - озброює бунтівників.

  Загалом українські протести опинилися на перших шпальтах більшості провідних видань. Про нас - пишуть бібісі, Сі-ен-ен і десятки інших сайтів. Занепокоєння подіями в Україні - докотилося навіть до Аргентини.

  «5 канал.

  Попередній матеріал
  Автобуси з луцькими силовиками, які зранку виїхали до Києва, блокували на Рівненщині
  Наступний матеріал
  Яценюк: Лідери опозиції вестимуть переговори лише з Януковичем
  Теги:
  Loading...