Ралі-марафон "Дакар-2013". 18.01.2012 [відео]

  Продовжується головний ралі-рейд сучасності - "Дакар". Учасники чергового марафону пустелями Південної Америки проїхали вже дванадцятий етап із загальних чотирнадцяти. Звітний змагальний відрізок протяжністю триста дев’ятнадцять кілометрів гонщики долами між аргентинським містом Фьямбала та чилійським Копьяпо.

  У змаганнях позашляховиків знову рівних на "Дакарі" не було іспанцю на "Міні" Нані Ромі. Понад шість хвилин на фініші йому програв лідер загального заліку, француз Стефан Петерансель, який на своєму "Міні" гонку завершив четвертим. Українська команда "Сікст Юкрейн" на чолі із Вадимом Нестерчуком у Копьяпо фінішувала з двадцять третім результатом та піднялася у "генералці" на двадцять сьомий рядок. 

  Серед мотоциклістів перемогу на дванадцятому етапі ралі-рейду відсвяткував голландець Франс Верхувен на "Ямаха". Лідер же загального заліку, чинний чемпіон "Дакару" француз Сіріл Депре, який змагається на КТМ, звітну гонку завершив з чотирнадцятим часом.

  Гонщик із Об’єднаних арабських еміратів Себастьян Хуссейні на "Хонді" виграв змаганнях квадроциклістів. Щоправда, пальму першості там впевнено тримає аргентинець Маркос Патронеллі на "Ямаха". Його перевага у класифікації над найближчим переслідувачем вже становить майже дві години.

  А от серед вантажівок на дванадцятому етапі "Дакара" було не наздогнати росіянина Андрєя Каргінова на "КамАЗі". Його ж партнер по команді Едуард Ніколаєв із понад тридцятихвилинним гандикапом над конкурентами впевнено очолює особистий залік марафону.

  Попередній матеріал
  Триває шостий етап Кубка світу з біатлону
  Наступний матеріал
  Ралі-марафон "Дакар-2013". 19.01.2012 [відео]
  Теги:
  Loading...