Ралі-марафон "Дакар-2013". 15.01.2012 [відео]

  Після одноденного відпочинку поновилася боротьба на головному ралі-рейді сучасності - "Дакарі". Учасники найскладніших у світі перегонів подолали вже дев’ятий етап із запланованих чотирнадцяти. Черговий змагальний відрізок пролягав між аргентинськими містами Тукуман і Кордова.

  Спец-ділянку протяжністю п’ятсот дев’яносто три кілометри серед позашляховиків упевнено виграв іспанець на "Міні" - Хуан Нані Рома. Понад чотири хвилини на фініші дев’ятого етапу йому програв лідер загального заліку - француз Стефан Петерансель, який також змагається на "Міні". Українська команда "Сікст Юкрейн" на чолі із Вадимом Нестерчуком у Кордові фінішувала з двадцять сьомим результатом та піднялася у класифікації на тридцятий рядок. 

  Серед мотоциклістів найшвидшим на дев’ятому етапі "Дакару" був чинний чемпіон ралі-рейду - француз Сіріл Депре на своєму "КТМ". У лідери ж особистого заліку виїхав португалець Рубен Фаріа, який звітну гонку завершив із четвертим часом. 

  У змаганнях квадроциклістів продовжує тримати пальму першості аргентинець Маркос Патронеллі на "Ямасі". У генеральній класифікації його перевага над найближчим переслідувачем становить вже понад півтори години. 

  А от серед вантажівок, які у рамках дев’ятого етапу їхали двісті дев’яносто три кілометри спецділянки, рівних не було чеху на "Татрі" Алешу Лопрайсу. Лідером же заліку став "Камаз", керований росіянином Едуардом Ніколаєвим, який звітну гонку завершив шостим.

  Попередній матеріал
  До наступного кола "Australian Open" пробилась лише одна українка
  Наступний матеріал
  У Бангладеш посилюють боротьбу з палінням
  Теги:
  Loading...