Ракетні комплекси "Патріот" у Туреччині будуть частково готові до роботи уже у ці вихідні

  Ракетні комплекси "Патріот" у Туреччині - будуть частково готові до роботи уже у ці вихідні. У Брюсселі представник НАТО повідомив - що у повній бойовій готовності "Патріоти" будуть до кінця місяця.

  Першими стануть до роботи два ракетні комплекси із Нідерландів. Іще по дві батареї - прибудуть із Німеччини та США. Розташують ракети - уздовж турецько-сирійського кордону. Офіційна Анкара звернулася до НАТО із проханням про захист наприкінці минулого року, коли внутрішній конфлікт у Сирії поширився на територію Туреччини. Тоді внаслідок обстрілу сирійськими військовими турецього містечка загинуло п’ятеро цивільних. Сирія розцінила цей крок як провокацію.

  Гаррі Декін, представник НАТО: "Ми сподіваємося досягти початкового етапу роботи систем уже на ці вихідні. Це значить, що НАТО матиме змогу виконати частину роботи із захисту населення. Повного ж обсягу операцій сподіваємося досягти до кінця місяця. Ми сподіваємося, що до того часу всі ракетні комплекси будуть працювати скоординовано, поєднані з системою повітряної оборони Туреччини, і забезпечать ту підтримку про яку країна просила НАТО".

  Попередній матеріал
  Теракт у іракській мечеті: загинули від 22 до 40 людей
  Наступний матеріал
  Американкам дозволять воювати на передовій
  Теги:
  Loading...