Радбез ООН знову обговорить резолюцію щодо Лівії

  Оголосити повітряний простір над Лівією безполітною зоною планує Рада Безпеки ООН. Проект відповідної резолюції країни-члени Радбезу обговорять на сьогоднішній зустрічі.

  Тим часом у Лівії триває військове протистояння. Війська Каддафі б`ються з повстанцями за нафтовий порт Брега, що на сході країни. Обидві сторони одночасно заявляють, що контролюють цей населений пункт. Проурядові сили обстрілюють і місто Місурата, що розташоване за 200 кілометрів від столиці країни. Лівійський уряд заявив, що за кілька днів планує повністю відновити контроль над усіма містами. А лідер країни Муаммар Каддафі у зверненні до народу різко розкритикував Лігу арабських держав і звинуватив іноземців у спробах дестабілізувати ситуацію у країні.

  Муаммар Каддафі, лівійський лідер: "Капіталістам-диктаторам має бути соромно. Вони лише говорять про демократію. Але демократія - це влада народу. Хіба іноземці мають право вирішувати долю лівійців? Вони просто хочуть захопити нашу нафту. Іхні медіа намалювали хибну картину того, що відбувається у нас. Вони говорили, що тут були протести, стрілянина, тисячі смертей. Усе це неправда. В Лівії загинуло не більше двохсот осіб - переважно поліцейських та військових".

  Попередній матеріал
  Імператор Акіхіто закликав японців до єдності і взаємодопомоги
  Наступний матеріал
  До 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів пройшли "Інтер" та "Манчестер Юнайтед"
  Теги: