5.ua

Радбез ООН терміново збереться для обговорення трагічних подій на Сході України

  Рада безпеки ООН має намір в п'ятницю, 18 липня, зібратися на надзвичайну зустріч для обговорення подій в Україні після того, як російські терористи збили літак "Малайзійських авіаліній".
   Про це ввечері 17 липня повідомив постійний представник України в ООН Юрій Сергєєв.

  "Ця подія шокувала всіх, тому ця розмова буде продовжуватися, і, очевидно, вона триватиме і завтра (у п'ятницю, 18 липня – Ред.), коли буде скликана надзвичайна сесія Ради безпеки, де розглядатиметься ситуація в Україні і конкретно буде говоритися про збитий терористами літак", - заявив Сергєєв.

  Тим часом, саме збитий над Донеччиною малайзійський Boeing-777 став головною темою обговорення у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, де посол України представив докази російського військового втручання в конфлікт на Сході України.

  У кулуарах ООН вже говорять про російське втручання як про факт, оскільки про те, що з території Росії в Україну масово завозиться важку зброю і бойовики, відомо вже давно, а тепер українська сторона пред'явила докази цього.  Матеріали збиралися протягом декількох місяців, ретельно перевірялися, а згодом Україна оприлюднили лише ті факти, які можна довести.

  Нагадаємо, жертвами трагедії стали 298 мирних людей.  Літак "Малайзійських авіаліній" було збито російськими "казаками" за допомоги зенітної  ракети. Президент України Петро Порошенко назвав трагедію, яка сталася з літаком авіакомпанії "Малайзійські авіалінії", терористичним актом.

  МЗС України заявило про безпосередню участь Російської Федерації в ескалації ситуації на сході України. 
  Попередній матеріал
  Російські бойовики вночі продовжили обстріли позицій українських військових
  Наступний матеріал
  Порошенко призначив Данилюка представником у Кабміні
  Loading...