5.ua

Рада ЄС схвалила відміну мита на експорт для українських товарів

  Рада Європейського Союзу з питань закордонних справ 14 квітня на своєму засіданні схвалила одностороннє скасування митних зборів на експорт українських товарів до країн Європейського Союзу. Про це повідомив міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт у своєму Twitter.

  "Зустріч ЄС почалася з офіційного рішення щодо одностороннього скасування мит для України . Безпосередній поштовх в 500 млн євро для українського бізнесу" , - написав Більдт.

  Раніше в МЗС України повідомляли , що згідно з процедурою , пакет автономних торгових преференцій ЄС для України набуде чинності після його схвалення Радою міністрів ЄС.

  Європейський парламент 3 квітня 2014 на своєму засіданні вже підтримав одностороннє скасування митних зборів на експорт українських товарів до країн Європейського Союзу. Водночас , представники Європейської комісії в кінці березня заявили , що товарам кримського визначення походження не буде надано режим автономних торгових преференцій ( АТП) Європейського Союзу.

  Нагадаємо , 11 березня 2014 Єврокомісія прийняла рішення тимчасово знизити мита для українських товарів , що ввозяться до країн Євросоюзу.

  Попередній матеріал
  Горлівська міліція вже виконує накази підполковника російської армії
  Наступний матеріал
  Українка отримала "бронзу" на етапі Кубка світу з художньої гімнастики
  Теги:
  Loading...