Рада ЄС підтвердила - угоду про асоціацію з Україною підпишуть 27 червня

  Економічну частину угоди про асоціацію з Україною Євросоюз підпише 27 червня, одночасно з аналогічними документами з Молдовою і Грузією. Таке підтвердили у Раді Євросоюзу.


  Політичну частину угоди про асоціацію Київ та Брюссель підписали ще 21-го березня. Підписання ж економічної частини - відклали до обрання українського Президента. Новообраний чільник України Петро Порошенко вже підтвердив готовність до якнайшвидшого підписання повного тексту угоди.

  Напередодні з нагадуванням, що угоди про асоціацію з ЄС будуть підписані з Україною, Молдовою та Грузією 27 червня у Брюсселі, виступила Європейська комісія.

  Текст економічної частини угоди давно готовий і до її підписання не змінюватиметься. Про це раніше повідомив виконувач обов'язків міністра закордонних справ Андрій Дещиця.

  Нагадаємо, саме відмова Віктора Януковича підписувати у Вільнюсі угоду про асоціацію і стала причиною виходу українців із проетстом на Майдан Незалежності. Янукович тоді казав про замалу фінансову допомогу Україні від ЄС, натомість українців обурила його багаторічна брехня про наближення до Європи у той час, коли уряд Миколи Азарова розробляв ініціативи зближення із Москвою.


  Попередній матеріал
  Тарута вимагає від терористів розблокувати обласне казначейство
  Наступний матеріал
  Київрада тимчасово засідатиме у будівлі Київської ОДА