Рада безпеки ООН засудила придушення антиурядових протестів Каддафі

  В результаті заворушень, що тривають у Лівії з з 16 лютого, загинули 111 військових і 189 цивільних осіб. Такі дані оприлюднив уряд країни. Рада безпеки Організації Об`єднаних Націй засудила придушення антиурядових протестів лівійським лідером Муаммаром Каддафі і закликала негайно припинити насилля. Відповідну заяву підтримали всі 15 членів Радбезу.
  Міжнародна спільнота вимагає у Каддафі виконати законні вимоги громадян щодо мирних зібрань та свободи слова і розпочати діалог з опозицією. Заступник постійного представника Лівії в ООН повідомив, що прибічники Каддафі почали нападати на протестувальнків у всіх містах на заході країни. Сигналом до цього став виступ лівійського лідера в ефірі державного телебачення. Під час нього Муаммар Каддафі заявив, що боротиметься за владу до останньої краплини крові і закликав всіх, хто підтримує чинну владу, вийти на вулиці та придушити протести.

  Ібрагім Даббаши, заступник постійного представника Лівії в ООН: "Дякую Раді Безпеки за цю заяву. Хоча вона не занадто жорстка, проте слугуватиме ще одним сигналом для лівійської влади до припинення насилля. В країні триває геноцид. Військові, які підтримують режим, вбивають мирних мешканців. До цього їх особисто закликає Муаммар Каддафі".

  Попередній матеріал
  Невдовзі літак з українськими громадянами на борту вирушить з Лівії до України
  Наступний матеріал
  Десятки тисяч людей вийшли на антиурядові протести в Ємені
  Теги: