Путін не готовий до Мінських переговорів, бо не переміг на Донбасі - політолог

На сьогоднішній день президент Російської Федерації Володимир Путін не готовий до переговорів у Мінському форматі для врегулювання ситуації на сході України.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив директор компанії Berta Communications, політолог Тарас Березовець.

На його думку, очевидно, що Путін сьогодні розуміє, що серйозної перемоги чи зламу ситуації на українському Донбасі досягти не вдається.

"А він хотів приїхати на ці переговори, як говориться, "на коні" - з готовими аргументами. Фактично під тиском шантажу сказати, що українська армія оточена чи програла, потрапила в котел. Як завгодно. І під загрозою того, що російська армія і терористи почнуть рухатися вглиб України, що він наразі поки не збирається робити,… домовитися про три фундаментальні речі: перше - "ДНР/ЛНР" в складі України на правах суб'єктів федерації, друге – Крим російський і третє – знімаємо всі санкції з Росії", - зазначив Березовець.

Тобто, за його словами, це фактична спроба зірвати переговори, "щоб Україна "дозріла" до таких переговорів, щоб Захід "дозрів".

"Але, оскільки нема військової перемоги, нема про що домовлятися. Переговори будуть для нього (Путіна – ред.) програшними", - наголосив політтехнолог.

Попередній матеріал
Порошенко випробував перший екземпляр бронемашини "Дозор-Б"
Наступний матеріал
Березовець: На окупованому Донбасі майже не залишилось проукраїнського населення

Міст через Керченську протоку будуватиме товариш Путіна

Отруєний полонієм Литвиненко перед смертю звинувачував Путіна у педофілії - ЗМІ

Путін масово закидає на Донбас агентуру ФСБ і ГРУ

Путінські бойовики обстрілюють Кондрашівку із самохідних гаубиць