фото Twitter

Путінці не дають оглянути "гуманітарний конвой" за допомогою спецтехніки - СБУ

  Гуманітарний конвой з Російської федерації досі залишається на території Росії в прикордонному пункті Донецьк, а сторони – досі не досягли домовленостей щодо законного доправлення вантажу. Про це повідомляють у прес-службі Держприкордонслужби.


  Водночас, як заявив в ефірі "5-го каналу" заступник голови СБУ Віктор Ягун, "вони (влада РФ – Ред.) погодилися на наших прикордонників і митників, але разом з тим, прикордонники і митники – вони тільки візуальне можуть зробити спостереження, передивитися цей вантаж". Однак цього не достатньо – вважають у СБУ.

  За словами посадовця, українська сторона хоче задіяти необхідне спеціальне обладнання для перевірки вмісту конвою, але тут путінці раптом відмовились від співпраці, і мабуть не без причин: "Контрольовані українською владою пункти перепуску обладнані спеціальним обладнанням, обладнані спеціальним спорядженням, яке може дати відповідь – що всередині в цих вантажах, в цих вантажівках є. Це спеціальні сканери, які просто просканують і стане відомо – є там вибухівка, нема там вибухівки, є якісь електроні прилади, нема електронних приладів. Як тільки це стало відомо Російській федерації – вони зразу змінили маршрут, воно само наводить на думку – щось таки є, що треба ховати, що не можна пропустити через офіційні пункти перепуску", – заявив Віктор Ягун.

  Попередній матеріал
  У військовій прокуратурі розповіли, як відстоюють права вояків і карають дезертирів
  Наступний матеріал
  У США знову підтвердили регулярні обстріли України з боку путінської РФ
  Loading...