Фото із відкритих джерел

Путінський "гумконвой" почав рух по території України - МЗС РФ

  МЗС Росії заявляє, що російська сторона прийняла рішення діяти і гуманітарна колона почала рух по території України.


  “Ситуація з нескінченними штучними затяжками вирішення питання про початок доставки російського гуманітарного вантажу в райони Південного Сходу України стала нетерпимою”, - заявило російське дипвідомство.

  Колона з гуманітарним вантажем починає рух у напрямку Луганська, йдеться в повідомленні.

  Як зазначили в МЗС, Москва готова до супроводу конвою співробітниками Міжнародного комітеті Червоного Хреста (МКЧХ) і "до їх участі у розподілі допомоги".

  "Знову заявляємо: всі необхідні гарантії безпеки проходження гуманітарного конвою дано. В МКЧХ наявність таких гарантій було офіційно визнано. Маршрути доставки відомі і перевірені місією МКЧХ. Документи оформлені. Вантажі давно готові для перевірки українськими прикордонниками та митниками, вже тиждень перебувають на КПП "Донецьк" в Ростовській області. Про це знають і в тих столицях, де невпинно демонструють "підвищену заклопотаність" ситуацією на українському південному сході. Висування все нових штучних вимог і прийменників вже стало знущальним", - заявили в МЗС.

  "Застерігаємо від будь-яких спроб зірвати суто гуманітарну місію, яка готувалася давно, в обстановці повної прозорості та у взаємодії з українською стороною і МКЧХ. Відповідальність за можливі наслідки провокацій проти гуманітарного конвою цілком і повністю ляже на тих, хто готовий і далі приносити людські долі в жертву своїм амбіціям і геополітичним задумам, грубо порушуючи норми і принципи міжнародного гуманітарного права", - підкреслили російські дипломати.
  Попередній матеріал
  Напередодні ввечері в Донецьку постраждали троє мешканців
  Наступний матеріал
  За тиждень російський фондовий ринок втратив $68 млн
  Loading...