Фото vedomosti.ru

Путінські санкції проти свого народу: у Росії дорожчають продукти

  У Москві та регіонах Росії почали зростати ціни на ряд товарів, попри запевнення влади, що санкції проти ЄС та США ніяк не сплинуть на життя росіян.


  Як пише "Коммерсантъ", у столиці РФ свинина для м'ясопереробних комбінатів подорожчала на 6%. Але відчутно ціни змінилися в Примор'ї, де деякі види риби подорожчали на 40%. Рекорд побила Сахалінська область, де зростання вартості курячих стегенець досяг 60%.

  Як повідомив під час засідання уряду Сахалінської області регіональний міністр сільського господарства, промисловості і торгівлі Микола Борисов, в Південно-Сахалінську та прилеглих містах оптові ціни на сири виросли на 10%, на м'ясо - на 15%.

  В Примор'ї м'ясо подорожчало на 26%, деякі види риби - на 40%, імпортовані з Китаю яблука - майже на третину.

  Між тим, як повідомили у Россільгоспнагляді, відомство кілька днів поспіль фіксувало поставки в Росію через Білорусію партій яблук, персиків, слив, томатів нібито з Туреччини, Сербії, Македонії і навіть Зімбабве, щодо яких санкції не введені. Але насправді, як запевняє голова відомства Сергій Данкверт, це продукція з Польщі, Словенії, Нідерландів, Литви.

  Напередодні віце-прем'єр Аркадій Дворкович повідомив, що учасники Митного союзу, куди крім Росії входить Білорусь і Казахстан, зможуть поставляти в РФ продукцію з ЄС чи США, але "високого ступеня переробки".
  Попередній матеріал
  Російські війська поблизу українського кордону знаходяться в повній бойовій готовності - Кабаненко
  Наступний матеріал
  Пєсков підтвердив, що Кремль розробляє нові санкції проти Заходу
  Loading...