Фото kasparov.ru

Путін зібрався "змусити" українську владу до переговорів з терористами

  Президент Росії Володимир Путін заявив, що владу України необхідно змусити до переговорів з терористами, які діють на Сході України.


  "Треба змусити владу у Києві говорити з ополченням по суті", - заявив Путін, виступаючи на молодіжному форумі "Селігер".

  Російський президент порівняв дії української влади на Сході країни з обстрілами Ленінграда німецькими військами під час Другої світової війни, а також заявив, що "Київ не повинен нав'язувати свої погляди всій країні".

  "Як не сумно, мені це нагадує навіть події Другої світової війни, коли німецько-фашистські окупанти, війська оточували наші міста, допустимо, Ленінград, і прямою наводкою розстрілювали ці населені пункти та їх мешканців",- заявив Путін.

  Він також підкреслив, що вірить у те, що російські військовослужбовці, затримані в Україні, дійсно заблукали.

  "Насправді це правда, і я зараз говорю серйозно. Я вірю, що вони заблукали, бо там немає маркованого кордону", - заявив російський президент. Однак він не повідомив, як військові однієї із наймогутніших армій світу могли зайти аж на 60 км території сусідньої країни, не усвідомлюючи, де вони знаходяться.

  "Ми з Петром Олексійовичем Порошенком про це говорили і він запевнив мене в тому, що російські військовослужбовці будуть передані Росії так само, як ми передавали та передаємо до сих пір українських військовослужбовців", - сказав Путін, додавши, що за останньою інформацією, Київ вирішив не випускати своїх військових, які потрапили в оточення на Сході України.
  Попередній матеріал
  Human Rights Watch: російські терористи регулярно чинять страшні злочини
  Наступний матеріал
  Лідери Євросоюзу завтра визначаться зі своєю реакцією на російську агресію проти України
  Loading...