Фото elise.com.ua

Путін закликав МВФ припинити кредитування України

  Президент РФ Володимир Путін заявив, що Міжнародний валютний фонд має припинити підтримувати Україну, оскільки ця країна воює.

  "Практика роботи фонду така, що він не робить фінансової підтримки воюючій країні. І думаю, що це правильно, і вважаю, що і у випадку з Україною ця практика має бути продовжена. Чому? Тому що воюючій країні, як правило, гроші видаються на одні цілі, а витрачаються на інші. Гроші видаються на підтримку економіки, соціальної сфери, а направляються на бойові дії та розкрадаються, як правило, під цю сурдинку, під цю марку", - заявив Путін, відповідаючи на питання журналістів, передає прес-служба Кремля.

  За словами російського президента, значна частина коштів з першого траншу для України була передана в банки олігархів і не була використана за призначенням.

  "Де ці гроші, що з ними стало, в чиї кишені вони зрештою потрапили - про це повинні знати співробітники МВФ, громадськість України і тих країн, які Україна намагаються підтримати", - сказав Путін, додавши, що спочатку треба припинити бойові дії, а вже потім давати гроші.

  Попередній матеріал
  МВС: Зруйнований російськими бойовиками Слов'янськ вже почали відновлювати
  Наступний матеріал
  Закон "Про очищення влади" в Раду внесуть 18 липня
  Теги:
  Loading...