Фото istoriya-ru.ucoz.ru

Путін заявив про відведення військ від кордонів з Україною, НАТО не підтверджує цього

  Президент РФ Володимир Путін після зустрічі із головою ОБСЄ Дідьє Буркхальтером заявив, що Росія відвела війська від кордонів з Україною.

  "Нам весь час говорили, що турбують наші війська на українському кордоні - ми їх відвели, вони знаходяться сьогодні не на українському кордоні, а в місцях, де вони проводять свої регулярні заняття на полігонах", - заявив російський президент.

  Між тим, у НАТО заявили, що не бачать жодних ознак того, концентрація російських військ біля кордонів України зменшується.

  "У нас немає ніяких ознак зміни позиції збройних сил уздовж кордону України", - заявив офіційний представник НАТО, передає Reuters.

  Нагадаємо, за підрахунками НАТО, нині біля східного кордону України дислоковане 40-тисячне угрупування російських військ.

  28 квітня міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що російські війська, які "проводили навчання" біля українських кордонів, повернулися у місця дислокації. Однак згодом у Держприкордонслужбі України заявили, що ознак пересувань російської військової техніки та військовослужбовців не було зафіксовано.

  Попередній матеріал
  Прикордонники посилили контроль за акваторією Азовського моря
  Наступний матеріал
  Журналіста Сергія Лефтера звільнено з полону бойовиків у Слов'янську
  Теги: