vk.com/russkie14

"Путін у всьому винен": У Москві відбувся антикремлівський марш

Поліція вилучила в учасників акції державні прапори України

У спальному районі Москви Любліно проходить антикремлівський "Російський марш". Як зазначається, акцію узгодили з місцевою владою. Про це повідомляє УНІАН.

Акція приурочена до Дня народної єдності, що відзначають 4 листопада. Марш рушив вулицями Москви до пам'ятника солдату Вітчизни.

Повідомляється, що кількасот людей із націоналістичними прапорами скандують: "Путін у всьому винен", "Кадиров нам не герой",  "Сталін – кат російського народу". За словами одного з учасників акції, вони протестують проти агресивної зовнішньої політики Кремля, війни з Україною та бойових дій у Сирії.

Крім того, він наголосив, що поліція вилучила державні прапори України, пояснивши це так: "Щоб не створювати напруженості".

/
/
/
/

Учасники акції стверджують, що влада РФ витрачає гроші лише на військові потреби, забуваючи "про потреби російського народу" у сфері економіки, освіти та охорони здоров'я.

Як стало відомо, головного організатора "Російських маршів" та лідера націоналістів Дьомушкіна помістили під домашній арешт у справі про екстремізм.

Зазначимо, що "Російський марш" вважається найбільшим заходом націоналістів, але в останні роки кількість учасників акції різко зменшилася. Так, у 2015 році на ходу в Москві вийшли всього кілька сотень людей, хоча в минулі роки вона збирала від 5 до 10 тис. учасників.

Нагадаємо, 2 листопада влада Москви без попередження опечатала і змінила замки в офісі правозахисників Amnesty International.

Як повідомлялося, 14 жовтня у Москві пройшов пікет на підтримку України.

Попередній матеріал
Новинський сьогодні вранці вилетів з України на своєму літаку до Греції – голова СБУ
Наступний матеріал
У мережі опублікували відео збитого російського вертольота в Сирії

Влада Москви без попередження опечатала і змінила замки в офісі Amnesty International

У Москві пройшов пікет на підтримку України