5.ua

Путін секретним указом нагородив 300 працівників ЗМІ за "об'єктивне висвітлення подій в Криму"

  Президент РФ Володимир Путін  підписав указ, яким нагородив більше 300 працівників російських ЗМІ орденами і медалями за " об'єктивне висвітлення подій в Криму".


  Про це пишуть "Ведомости" з посиланням на власне джерело.

  Хоча указ був підписаний ще 22 квітня, публічно про нього не повідомлялося і на офіційному сайті Кремля він не опублікований.

  За даними джерела  газети, близько сотні нагороджених працюють в ВГТРК, більше 60 - на "Первом канале" , по кілька десятків - на телеканалах НТВ , Russia Тoday і в холдингу LifeNews.

  Як відомо, саме ці ЗМІ неодноразово звинувачувалися у тому, що подають перекручені інформацію, а інколи і взагалі вигадані сюжети.

  Вище всього Путін оцінив заслуги гендиректора НТВ Володимира Кулістікова - йому був присуджений орден "За заслуги перед Вітчизною" II ступеня.

  Головний редактор агентства Russia Тoday Маргарита Симоньян , головний редактор "Комсомольськой правды " Володимир Сунгоркин, керівники Роскомнадзора Олександр Жаров і ФГУП " Російська телевізійна і радіомовна мережа " Андрій Романченко і перший заступник гендиректора ВДТРК Антон Златопольский отримають орден "За заслуги перед Вітчизною " IV ступеня.

  Особливо відзначені також заслуги гендиректора холдингу LifeNews Арама Габрелянова, першого заступника гендиректора ИТАР -ТАСС Михайла Гусмана і головного редактора служби інформації НТВ Тетяни Міткова - всім їм дістався орден Пошани. Телеведучому Володимиру Соловйову був присуджений орден Олександра Невського, а ведучим телеканалу "Россия" Андрію Кондрашову та Ернесту Мацкявічус - орден Дружби.
  Попередній матеріал
  Озброєні бойовики штурмують Слов'яносербський райвідділ міліції
  Наступний матеріал
  Українські війська штурмують Слов’янськ – терористи відступають